08-9156966


החיוב החודשי גדול עליך?
אצלנו תהנה מפריסת תשלומים נוחים.
פריסת תשלומים תתאפשר לאחר עגלת
הקניות.


   


   המוצרים שלנו 


 
  
 

מדריכים ומאמרים


 
   כיצד לקנות אביזרי מין באינטרנט

 


   בחירת אביזרי מין עבורה

   למה לקנות אביזרי מין באינטרנט 

 
   אביזרי מין מדריך למתחילים

   מדריך אביזרי מין

   מאמרים נוספים

   מפת האתר
  אביזרי מין - לא רק ראש כחול


  חנות סקס - לא רק בחו"ל

 
  בובת סקס
 

 הגדלת איבר המין – מספרים מספרים
 

 חנות אביזרי מין או סקס שופ

 
כוכבים בחנות אביזרי מין
 

 מפת אתר
 
 
 

 תקנון החנות

EroToys ישראל הינה חנות למגוון רחב של אביזרי אהבה ומין ופותח עי קבוצת erotoys בשנת 2007.

כל הזכויות לתכנים ולעיצוב הגרפי המופיעים בחנות זאת שמורים לקבוצת EroToys .

השימוש באתר זה כפוף לתנאי תקנון זה
.
 
תנאי שימוש
רכישה באתר
זכאי לבצע פעולה באתר כל אדם תושב/ת מדינת ישראל ובלבד שמלאו לו 18 שנים ומעלה ביום ביצוע הפעולה.

הקנייה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצעת פעולה באתר מצהירה כי קראה והבינה את תקנון האתר וכי לא תהיה לה ו/או למי מטעמה כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלות האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמן מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבות בעלות האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.מכירת המוצרים באתר תתקיים בתנאי שהמוצר שהזמנתן קיים במלאי בחברתנו וכן בתנאי שבבעלותכן כרטיס אשראי תקף, וקיים אישור לביצוע העסקה באמצעות חברת כרטיסי האשראי שהנפיקה את הכרטיס. במידה ולא התקבל אישור לביצוע העסקה בכרטיס האשראי, או שהמוצרים שהזמנתן אינם קיימים במלאי, לא נהיה חייבות לספק לכן את המוצרים שהזמנתן. במקרה זה נשלח לכן הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני, ונמנע מחיוב כרטיס האשראי. אם חויבתן בטעות, אנא הודיעו לנו, ואנו נדאג לזיכוי מתאים.הזמנת מוצרים באמצעות שרת מאובטח
כדי להזמין מוצרים עליכן למלא את הפרטים הבאים בתהליך ההזמנה: פרטי המזמינה, כולל שם כתובת וטלפון, כתובת למשלוח החבילה, צורת משלוח וכמו כן את פרטי כרטיס האשראי. חיוב כרטיס האשראי מתבצע עם משלוח המוצרים אליכן.אם זו הפעם הראשונה שאתם מזמינים מוצרים באתר שלנו, תוכלו לבחור סיסמה, ולהזין אותה במקום המיועד לכך באתר. בעתיד כשתבקשו לקנות מוצרים נוספים, תזוהו לפי כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה שבחרתן. אלה יחסכו מכן את הצורך במילוי חוזר של פרטיכן. בעת כל הזמנה נוספת תוכלו לעדכן את פרטיכן האישיים ופרטי המשלוח. לאחר ביצוע הזמנה, ישלח אליכן בדואר אלקטרוני, אישור על קליטת ההזמנה, הכולל את פרטי ההזמנה. אישור זה מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת ואינו מחייב אותנו לספק את המוצרים שהזמנתן. לאחר שנוודא שכרטיס האשראי תקף והמוצרים קיימים במלאי, יארזו המוצרים וישלחו אליכן לפי בקשתכן וישלח אליכן אישור משלוח בדואר אלקטרוני.במידה ולא קיבלתן אישור על ביצוע הזמנה תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה, יש להניח כי חלה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנו אלינו.הזמנות שגויות
אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליכן. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, תחויב הלקוחה בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
פרטיות

המוצרים נשלחים ללא ציון שם השולחות, אלא בציון השם: "א.ק יבוא ושיווק", בנוסף לידיעתכן בהודעת החיוב בכרטיס האשראי יופיע שם א.ק יבוא ושיווק.
הפרטים האישיים שמסרתן בעת ההזמנה ישמרו במאגר המידע המאובטח שלנו. אנו מתחייבות לא להעביר את פרטיכן האישיים לגורמים אחרים.יתכן ונשתמש בפרטים שמסרתן לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים. במקרה זה, הנתונים לא יכללו כל מידע אישי ולא ניתן יהיה לזהותכן.מועד אספקה
אנו נספק את המוצרים שהזמנתן בהתאם לצורת המשלוח שבחרתן במהלך ביצוע ההזמנה. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון - חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.
 

החברה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

מחירים
המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש. המחירים אינם כוללים דמי טיפול אריזה ומשלוח, אלא אם צוין לידם במפורש אחרת.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.

לתשומת לב: אנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליכם לאחר שביצעתם את הזמנה, נודיע לכם מהו המחיר הנכון של המוצר ונאפשר לכם לאשר כי אתה מבקש לרוכשו במחיר הנכון. אם לא תאשרו זאת בתוך שלושה ימים - או אם תסרבו לרכוש את המוצר במחירו הנכון - לא נהיה חייבים לספקו, ובמקרה זה לא תהיינה לכם טענות כלפינו.

תנאי תשלום
החברה תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנתן בתוספת דמי הטיפול ומשלוח על פי המפורסם באמצעות כרטיס האשראי שמסרתם.בנוסף למחיר המוצרים שהזמנתן, עליכן לשלם דמי טיפול ומשלוח, על-פי המפורט בטבלת דמי הטפול האריזה והמשלוח. ביטול עסקה והחזרת מוצרים ניתן להחזיר את המוצרים שרכשתם עד 7 ימים מיום קבלתם, וזאת רק בתנאי שלא פתחתם את אריזתם המקורית של המוצרים. בכדי להחזיר את המוצרים, יש לשלוח אימייל ל etoys.il@gmail.com לאחר החזרת המוצרים תזוכו במחיר ששילמתן עבורן, בניכוי דמי טיפול ומשלוח, ודמי ביטול בשיעור של 10% מהמחיר, עד לגובה של 100 ש"ח.  לא ניתן להחזיר או להחליף קלטות תקליטורים ספרים ו- DVD. מוצרים פגומים מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים דומים. במקרה של מוצר פגום, אין להשתמש בו ויש לשלוח אימייל ל etoys.il@gmail.com
אחריות החברה תצא ידי חובתה כלפיכן עם מסירת המוצרים שהזמנתן למשלוח בבית דואר בישראל או באמצעות שירותי שליחים. החברה לא תישא באחריות כלפיכן בגין תקלות או שיבושים במשלוח. 

www.erotoys.co.il אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, מפני שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשתם מוצרים פגומים זכותכם היחידה היא להחליפם או לקבל את כספכן בחזרה, כפי שמפורט לעיל.

www.erotoys.co.il לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים.
השירות באתר www.erotoys.co.il ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לכן כל טענה, תביעה או דרישה כלפי
www.erotoys.co.il בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצורכיכן ודרישותיכן.

www.erotoys.co.il אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי www.erotoys.co.il, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל www.erotoys.co.il או מי מספקיה. תכנים  ובו תאריך הרכישה, מספר ההזמנה ותאור הבעיה. בתגובה ישלח אימייל עם מספר החזרה ופרטי המשלוח.  ובו תאריך הרכישה, מספר ההזמנה וסיבת ההחזרה. בתגובה ישלח אימייל עם מספר החזרה עבורכן, ופרטי משלוח.
התכנים באתר זה נכתבו בכדי להרחיב את המודעות של קוראנו. בעלות האתר, הכותבות או העורכות אינן אחראיות בפני שום אדם או ישות כלשהי על אובדן, נזק, פגיעה או חולי שנגרמו, או שנטען שנגרמו, ישירות או בעקיפין, עקב מידע או חוסר מידע שאתר זה מכיל.
 
קניין רוחני

שם המתחם (Domain) ומתחמים אחרים דומים והקשורים לחברה ובכלל זאת סימני המסחר של החברה (בין אם רשומים ובין אם כאלו שטרם נרשמו) מהווים את רכושה הבלעדי של החברה ואין לעשות בהם שימוש בכל מקרה ללא הסכמה בכתב של החברה שיינתן על פי שיקול דעתה הבלעדי.
  1. כל זכויות הקניין הרוחני ובכלל זאת הפטנטים, הזכויות על מדגמים, זכויות יוצרים, סודות מסחריים, השיטות, אופן הצגתו ועיצובו של האתר לרבות אופן הצגת הקטגוריות, הסדר, שיטות המכירה וכיוצא באלו, וכן כל עניין או פרט הקשורים באתר, יהוו את רכושה הבלעדי של החברה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, למכור, לתרגם, את כל סוגי הטקסטים ו/או קודים ו/או תמונות ו/או סימני מסחר ו/או כל מידע אחר המופיע באתר ובכלל זאת לעשות כל שימוש בנתונים המופיעים באתר באמצעות תוכנות מסוג.
  2. מובהר כי במקרה של הצגת האתר, בהתאם למגבלות האמורות לעיל או לאחר קבלת אישור בכתב מהחברה ניתן יהיה להציג את האתר אך ורק בצורה בו עוצב זה על ידי החברה ובאמצעות ממשק זהה.
דין ושיפוט
הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב והמרכז, במדינת ישראל.
 
 


 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה באמצעות הטלפון שמספרו 08-9156966 או באמצעות
המייל
info@erotoys.co.il
חנות סקס | אביזרי מין